Banesa 120m² në SHITJE

Shëtitje virtuale e pronës në 3D

 

Informatat kyqe

 • Çmimi (në Euro €): €110,000.00
 • Adresa: Prishtina e Re, Rruga Iliria PN
 • Në shitje/Me qira: Në shitje
 • Sipërfaqja (m2): 120 m2
 • Vendndodhja: Prishtinë

Përshkrimi i pronës

Banesa i përket ndërtesës “Kopleksi EcoSistem” në Rrugën Iliria dhe ndodhet në katin e pestë. Është një banesë moderne dhe tërheqëse me pamje panoramike të qytetit të Prishtinës. Kjo banesë ka një sipërfaqe prej 120 metra katrorë dhe është e përshtatshme për një familje disa anëtarëshe. Pasi të hyni në banesë, ju kaloni në një korridor të ndriçuar mirë, i cili ju dërgon drejt sallonit dhe dy dhomave të gjumit. Dhomat e gjumit janë të përshtatshme dhe ofrojnë një ambient të qetë dhe relaksues. Me dritare të mëdha, drita natyrale bën që dhomat e gjumit të jenë të ndriçuara mirë gjatë ditës. Salloni i madh me kuzhinë është dizajnuar në mënyrë tërheqëse dhe funksionale. Salloni ka dalje në ballkon me pamje panoramike ku mund të relaksoheni dhe të shijoni pamjen e bukur të qytetit. Kuzhina është e pajisur me të gjitha elementet e duhura si enëlarëse, shporet furrë… Apartamenti gjithashtu ka një WC dhe një banjo moderne, të dyja këto me instalime cilësore.

BANESË NË SHITJE Çmimi: 995€ për m²

Lokacioni: Prishtina e Re, Rruga Iliria

Sipërfaqja: 120m²

Sallon me kuzhinë

2 Dhoma të gjumit

Banjo Wc Terrasë me sipërfaqe 17.89m²

Në shitje nga agjensioni për patundshmëri

Author profile image

Prona3D Prishtinë

Detajet e listimit :
ID e pronës : #99

Informata kontaktuese

Jeni të interesuar për këtë pronë?

Prona në hartë

Vendndodhja :

Prona të ngjashme
 • Villë 350m² në SHITJE Në shitje €215,000.00

  Drenas, Prishtinë

  Banesa i përket ndërtesës "Kopleksi EcoSistem" në Rrugën Iliria dhe ndodhet në katin e pestë. Është një banesë moderne dhe tërheqëse me pamje panoramike të qytetit të Prishtinës. Kjo banesë ka një sipërfaqe prej 120 metra katrorë dhe është e...

 • Banesë 125m² në SHITJE Në shitje €130,000.00

  Durmish Asllani PN, Ferizaj

  Banesa i përket ndërtesës "Kopleksi EcoSistem" në Rrugën Iliria dhe ndodhet në katin e pestë. Është një banesë moderne dhe tërheqëse me pamje panoramike të qytetit të Prishtinës. Kjo banesë ka një sipërfaqe prej 120 metra katrorë dhe është e...

 • Objekt në SHITJE në Prizren

  Azem Hajdari, Prizren

  Banesa i përket ndërtesës "Kopleksi EcoSistem" në Rrugën Iliria dhe ndodhet në katin e pestë. Është një banesë moderne dhe tërheqëse me pamje panoramike të qytetit të Prishtinës. Kjo banesë ka një sipërfaqe prej 120 metra katrorë dhe është e...

Send to Friend

Email Agent