Banesë 125m² në SHITJE

Shëtitje virtuale e pronës në 3D

Informatat kyqe

 • Çmimi (në Euro €): €130,000.00
 • Adresa: Durmish Asllani PN, Ferizaj
 • Në shitje/Me qira: Në shitje
 • Sipërfaqja (m2): 125 m2
 • Vendndodhja: Ferizaj

Përshkrimi i pronës

Banesa ka sipërfaqe 125m² dhe ndodhet ne lagjen Durmish Asllani, afër Sach-it, në kompleksin Emona në Ferizaj.

Banesa ka orientim nga lindja dhe jugu me këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, banjo dhe dy ballkona.

Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe poashtu ka dhe kondicioner.

Ndërtesa ka ashensor dhe hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.

Banesa gjendet në një lokacion të qetë në afërsi të çdo shërbimi të nevojshëm për jetesë.

Në shitje nga agjensioni për patundshmëri

Author profile image

Prona3D Ferizaj

Detajet e listimit :
ID e pronës : #79

Informata kontaktuese

Jeni të interesuar për këtë pronë?

Prona në hartë

Vendndodhja :

Prona të ngjashme
 • Villë 350m² në SHITJE Në shitje €215,000.00

  Drenas, Prishtinë

  Banesa ka sipërfaqe 125m² dhe ndodhet ne lagjen Durmish Asllani, afër Sach-it, në kompleksin Emona në Ferizaj. Banesa ka orientim nga lindja dhe jugu me këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, banjo dhe...

 • Objekt në SHITJE në Prizren

  Azem Hajdari, Prizren

  Banesa ka sipërfaqe 125m² dhe ndodhet ne lagjen Durmish Asllani, afër Sach-it, në kompleksin Emona në Ferizaj. Banesa ka orientim nga lindja dhe jugu me këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, banjo dhe...

Send to Friend

Email Agent