Banesë në SHITJE 94m² në kompleksin EuroCenter në Prizren

Shëtitja virtuale e pronës në 3D

 

Informatat kyqe

  • Çmimi (në Euro €): €110,000.00
  • Adresa: Adnan Krasniqi Prizren
  • Në shitje/Me qira: Në shitje
  • Sipërfaqja (m2): 94 m2
  • Vendndodhja: Prizren

Përshkrimi i pronës

Në katin e pestë të kompleksit EuroCenter e orjentuar nga Lindja, kjo banesë me sipërfaqe 94m² ofron një vendndodhje të përshtatshme në qendër të qytetit të Prizrenit pranë shkollës, sheshit Shadërvan dhe Qendrës së Mjekësisë Famijare.

Veçoritë e banesës: Banesa është në tërësi e mobiluar, pajisjet e amvisërisë i ka të gjitha të teknologjisë së fundit si dhe ka nxemje qendrore me rrymë.

Në sipërfaqe të banesës përfshihen:

Salloni me kuzhinë dhe shpajzi, ku hapësira e ndenjjes është e kombinuar me kuzhinën për të krijuar një ambient të hapur për argëtim dhe mikpritje.

Dy dhoma gjumi me hapësira të bollshme.

Korridori, bajno dhe terasa me pamje nga shkolla.

Në shitje nga agjensioni për patundshmëri

Author profile image

Prona 3D Prizren

Detajet e listimit :
ID e pronës : #996

Informata kontaktuese

Jeni të interesuar për këtë pronë?

Prona në hartë

Vendndodhja :

Prona të ngjashme

Send to Friend

Email Agent