Penthouse 170m² në SHITJE

Shëtitje virtuale e pronës në 3D

Informatat kyqe

 • Çmimi (në Euro €): €240,000.00
 • Adresa: Shani Bajraktari PN, Pejë
 • Në shitje/Me qira: Në shitje
 • Sipërfaqja (m2): 170 m2
 • Vendndodhja: Pejë

Përshkrimi i pronës

Shitet Penthouse 170m² me lokacion ne lagjen Shani Bajraktari në qytetin e Pejës në kompleksin RoyalEstate.

Ka orientim ideal nga të gjitha anët, me këtë renditje të hapesirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, dy banjo dhe dy terasa.

Sistemin e ngrohjes e ka me rrymë. Ndërtesa ka dy ashensorë, shkallë emergjence, garazh si dhe hapesirë të mjaftueshem per vendparkim.

Penthouse ndodhet në një ndër komplekset më moderne në qytet, ndërtim i cilësisë së lartë me qasje të shpejt në qendër afër të gjitha shërbimeve esenciale. Ofron pamje mahnitëse të qytetit, qetësi e siguri, kushte të cilat mundësojnë një jetesë të rehatshme.

Në shitje nga agjensioni për patundshmëri

Author profile image

Prona3D Pejë

Detajet e listimit :
ID e pronës : #69

Informata kontaktuese

Jeni të interesuar për këtë pronë?

Prona në hartë

Vendndodhja :

Prona të ngjashme
 • Villë 350m² në SHITJE Në shitje €215,000.00

  Drenas, Prishtinë

  Shitet Penthouse 170m² me lokacion ne lagjen Shani Bajraktari në qytetin e Pejës në kompleksin RoyalEstate. Ka orientim ideal nga të gjitha anët, me këtë renditje të hapesirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, dy banjo dhe...

 • Objekt në SHITJE në Prizren

  Azem Hajdari, Prizren

  Shitet Penthouse 170m² me lokacion ne lagjen Shani Bajraktari në qytetin e Pejës në kompleksin RoyalEstate. Ka orientim ideal nga të gjitha anët, me këtë renditje të hapesirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, tri dhoma të gjumit, dy banjo dhe...

Send to Friend

Email Agent